VIP Sport

19. října 2016 • 16:21

Druhá tvář suplujícího kouče Sparty Holoubka: Rodina o mně skoro neví

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co proslavilo Humpolec? Hliník, který se tam odstěhoval v kultovní komedii Marečku, podejte mi pero!, pivovar a suplující trenér fotbalové Sparty David Hloubek (36).Z útočníka tamního A.F.C. (dnes kope krajský přebor) je sice bez licence jen dočasný, ale přesto šéftrenér áčka fotbalové Sparty. Zítra mu bude velet také v duelu Evropské ligy na place izraelského klubu Beer Ševa.

»Holas«, sympaťák každým coulem, který má pro strach uděláno, se v téhle roli vydá s týmem poprvé do ciziny, ale v klidu a s úsměvem říká: „Něco si v letadle přečtu.“

Kdo by se divil, že manželce Katce, dcerce Elen a synkovi Davidovi se dmou hrudní košíky pýchou. Jak pak tu slávu asi prožívají? „Rodina toho moc neví, protože se při mém pracovním vytížení vracím domů až večer,“ řekl David Holoubek.

Zato kámoši z města na Vysočině, kde svého času roznášel pivo ve sport baru, sledují každý jeho krok. „Posílají mi esemesky, fandí mi a já jim moc děkuju,“ připojil letenský trenérský zázrak.

Kouč Sparty Holoubek: Volal jsem si s Krejčím, radil mi, co na Inter platí
720p 480p 360p 240p

Rodinka Holoubkova si teď společných chvil moc neužije. Dcera Elen, taťka David, syn David a mamka Katka.
Rodinka Holoubkova si teď společných chvil moc neužije. Dcera Elen, taťka David, syn David a mamka Katka.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze