VIP Sport

27. října 2016 • 12:00

Vízek po StarDance: O psychu, šejkování na diskotéce i jasném vítězi

Autor: iSport.cz
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ještě aspoň jedno kolo a Ladislav Vízek by byl se svým účinkováním v taneční soutěži StarDance naprosto spokojený. Takhle ho prý vyřadila „ta vařečka“ Emanuele Ridi, a on na porážky s Italy není zvyklý. Co ještě legendární fotbalista o StarDance pro iSport TV řekl?„Mrzí mě to, myslím si, že jsem na hlasy neměl vypadnout, že se o to sportovci měli postarat,“ povzdechl si v nadsázce Ladislav Vízek pro iSport TV na lavičce hokejového zápasu mezi fotbalovými internacionály Czech Team 96 a zástupci HC Monaco, za které válel třeba Jan Koller.

Vízek po StarDance: Ukázal jsem, že fotbalisté nejsou dřeváci

Vízka konec v soutěži mrzel i kvůli jeho partnerce Evě Krejčířové. „Ta si to zasloužila. Ale zase jsem se uvolnil. Nevím, jestli ten stres, nervy, někdy docela psycho, a dřina za to stály, ale zase jsem vděčný za tu zkušenost. Snad jsem ukázal, že fotbalisti nejsou takoví dřeváci,“ věří olympijský vítěz z Moskvy.

Ladislav Vízek s Evou Krejčířovou v posledním vystoupení ve StarDance
Ladislav Vízek s Evou Krejčířovou v posledním vystoupení ve StarDance

Vízek byl hlavně spokojený, že nevypadal první. „Ještě jedno kolo a byl bych úplně spokojený. Nejvíc mě mrzelo, že byl ve finále s Italem (kuchař Emanuele Ridi). Já jsem nikdy s Italem na hřišti neprohrál, a pak mě porazí takováhle vařečka,“ smál se Vízek, který prý s profesionálním tancem sekne. Kreacím na diskotéce se ale nebrání.

„Tam bych se jen vrněl. On je závodní tanec a tanec. Ten závodní já neumím, takový to kroucení a šejkování, to jo, ale tam to jsou kroky a počítání, rytmus do muziky, s tím jsem skončil,“ má jasno vyhlášený fotbalový glosátor.

A kdo podle něho celou soutěže vyhraje? „Olga Šípková nebo Zdeněk Piškula, nikdo jinej to nemůže vyhrát, kór když jsem vypadl já.“

Vše o StarDance 2016 čtěte ZDE »

Vízek o účinkování ve StarDance: Tančící bizon, co váží 105 kilo

Vízek maká na Stardance: Jsem nejstarší a nejtlustší, musíme dojít daleko!

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud