VIP Sport

14. listopadu 2016 • 16:00

OKTAGON pozná prvního finalistu, bojovníci v roli tanečníků

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

První semifinále reality show OKTAGON uvidí diváci O2 TV Sport v pondělí večer od 21 hodin.  Již nyní je jisté, že ze slovenský tým se do klece postaví Milan Ďatelinka. Ovšem jeho soupeř z týmu Česka není ještě známý a tvůrci show nechávají diváky v napětí. Příští týden se o finále utká slovenský borec Gábor Borároš s Čechem Tomášem Lejskem. Pondělní díl bude jedním z vrcholů. A nejen proto, že se dozvíme jméno prvního finalisty, který se porve o titul organizace MMA OKTAGON a o kontrakt na téměř 300 tisíc korun.

OKTAGON pozná prvního finalistu, bojovníci v roli tanečníků

Diváky pobaví, že bojovníci navštívili v týmově výzvě taneční školu, kde se předvedli v opravdu nezvyklé roli tanečníků. Jak se ostrým hochům zvyklým na MMA klec na tanečním parketu? „Celý život se tomu vyhýbám, a pak na mě upečete takovou boudu. Já jsem už ani nevěděl, která noha je pravá nebo levá,“ usmíval se Petr Novák.  „Raději deset kol v kleci a 15 kg dolů než tancování, “ dodal.

Při tréninku si trenér Jaroslav Pokorný zavolal na pomoc dvě opravdu zvučná jména, která byla pro všechny účastníky velkým překvapením. O své zkušenosti se přišli podělit Jiří Paluska, amatérský mistr České republiky v MMA, a také Viktor Pešta, jediný český zástupce v nejprestižnější světové organizaci UFC.

Český trenér David Dvořák s bojovníkem Tomášem Lejskem v reality show Oktagon.
Český trenér David Dvořák s bojovníkem Tomášem Lejskem v reality show Oktagon.

„Chtěl jsem klukům ukázat nějaké možnosti, jak se můžou zlepšit. Vzhledem k tomu, že to bylo před zápasem, nešli jsme nijak extra do detailů, aby z toho kluci nebyli zmatení,“ prozradil Viktor Pešta, aktuálně největší hvězda českého MMA.

„Už jen to, že Viktor dorazil, je obrovská pocta pro kluky. Je to jediný Čech v UFC, což je obrovská značka a úspěch,“ říká Pokorný.

Reality show OKTAGON pozná semifinalisty. Jsme lepší, než Češi, burcují Slováci

480p 360p 240p
Lejsek to zvládl! Slováci se v Oktagonu zlobili na rozhodčí

Budu bojovat za celé Česko, vzkazuje Tomáš Lejsek z reality show OKTAGON

Reality show O2 TV Sport OKTAGON: Petr Novák padl! Slováci drtí český tým

720p 480p 360p 240p
Podívejte se na 3. díl jedinečné reality show Oktagon! Nechte se vtáhnout do světa MMA

720p 480p 360p 240p
Fanoušci se opravdu mají na co dívat

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, VIPsport, MMA, Oktagon
 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze