VIP Sport

22. listopadu 2016 • 20:40

10 nejhorších tetování fotbalistů: Messiho černá noha a další šílenosti

Autor:
 • Nejšílenější tetování fotbalistů Nejšílenější tetování fotbalistůFOTO:

  Vystrčený opičí zadek, černočerná štulpna, kreslené postavičky Teletubbies, pistole, granát, nůž a samopal nebo šimpanz v obleku a slunečních brýlích. Fotbalisté jsou známí zvýšenou oblibou tetování, o tom žádná. Připomínka blízkých nebo pocta velkým úspěchům patří k nejobvyklejším. V některých případech to ale zavání až přílišnou kreativitou. Podívejte se, komu se to moc nepovedlo.

 • Lionel Messi

  Messiho levačka dříve a nyní.Messiho levačka dříve a nyní.

  Když už se ti to nelíbí, prostě to přebarvi! Argentinský kouzelník nedávno ukázal zbrusu nové a poněkud drastické tetování. Nohu má celou černou. Z předchozího tetování zbyla jen desítka, jméno prvorozeného syna Thiaga a jeho ručičky.  

 • Artur Boruc

   
  Tetování na břiše polského gólmana Artura Boruce.Tetování na břiše polského gólmana Artura Boruce.

  Když chytal ve Skotsku za Celtic, vytáčel tím polský gólman fanoušky úhlavního rivala do běla. Jako by nestačila opice vystrkující zadek uprostřed břicha! Boruc ještě přidal nápis Rangers. Pak stačilo jen vyhrnout dres.  

 • Nile Ranger

  Fotbalista Nile Ranger si nechal na čelo vytetovat své příjmení.Fotbalista Nile Ranger si nechal na čelo vytetovat své příjmení.

  Tohle vážně nebyl dobrý nápad. Anglický fotbalista si pořídil tetování na vnitřní straně rtu a navíc přidal své jméno na tvář. Možná aby ho nezapomněl?

 • Daniele De Rossi

   
  Daniele de Rossi a jeho výstražné tetování.Daniele de Rossi a jeho výstražné tetování.

  Záložník AS Řím má tetování fakt rád. Jedno, poněkud zlověstné, si nechal vyvést na lýtko. Znamená celkem jasné varování: bacha, tenhle borec vás zfauluje, než se nadějete. A když natáhne štulpnu, může dělat jako by nic.

  Deniela de Rossi si kvůli dceři nechal vytetovat dětské postavičky Teletubbies.Deniela de Rossi si kvůli dceři nechal vytetovat dětské postavičky Teletubbies.

  A ještě jednou De Rossi. Mírnější tvář ukázal, když si kvůli své dcerce nechal vytetovat postavičky z dětského seriálu Teletubbies.

 • Mauricio Pinilla

   
  Tetování chilského fotbalisty Mauricia Pinilly.Tetování chilského fotbalisty Mauricia Pinilly.

  Chilský útočník se rozhodl zvěčnit si na zádech chvíli své největší chyby. Mistrovství světa 2014, 119. minuta zápasu proti Brazílii a jeho střela, která trefila jen tyč.

 • Jay Bothroyd

   

  Fotbalitsa Jay Bothroyd a jeho tetování.Fotbalitsa Jay Bothroyd a jeho tetování.

  Pistole, granát, nůž a samopal? To jako vážně? Neměl by fotbalista radši spoléhat na své nohy? Bývalý anglický fotbalista přišel s bizarním vysvětlením: o lásku je prý třeba bojovat. Všemi prostředky.

 • Alberto Moreno

   
  Tetování na stehně fotbalisty Alberta Morena.Tetování na stehně fotbalisty Alberta Morena.

  Vytetované rukávky na obou pažích? No prosím! Ale šimpanz v obleku, s brýlemi a sluchátky na uších, který drží pistoli, na stehně? Co tímhle mohl Španěl hrající v barvách Liverpoolu myslet?

 • Dennis Erdmann

   
  Fotbalista Dennis Erdmann ukázal netradiční tetování.Fotbalista Dennis Erdmann ukázal netradiční tetování.

  To udělala německému obránci jeho přítelkyně?  Nebo je to stopa „upíra“ Luise Suáreze?

 • Alessandro Diamanti

   
  Potetované nohy italského fotbalisty Alessandra DiamantihoPotetované nohy italského fotbalisty Alessandra Diamantiho

  Italský záložník je dalším v řadě, kdo má poněkud zvláštní vkus. Velký smajlík, sněhulák, Hallo, Kitty a další kreslené postavičky… Bez toho by se většina lidí celkem obešla.

 • Noel Hunt

   
  Záda fotbalisty Noela Hunta.Záda fotbalisty Noela Hunta.

  Irský útočník nosí na zádech tetování s biblickými motivy, na tom by nic divného nebylo. Ale to provedení! Tenhle tatér má z Ježíše leda švandu.  

 Klasická verze
Mobilní verze