VIP Sport

26. prosince 2016 • 19:22

Ani slovo o Ronaldovi! Děti Dimitriho Payeta nesmí doma mluvit o držiteli Zlatého míče

###BLOK-TOP-VIDEA###

Děti francouzského záložníka West Hamu Dimitriho Payeta nesmějí doma vůbec vyslovit jméno čerstvého držitele Zlatého míče Cristiana Ronalda. Payet, jeden z klíčových hráčů trenéra Didiera Deschampse na letošním EURO, zřejmě ještě nevydýchal finálovou porážku na domácí půdě od portugalské reprezentace, jejímž tahounem byl právě její hvězdný kapitán Cristiano Ronaldo. Ronaldo musel z finále evropského šampionátu odstoupit po zranění, které mu při vzájemném kontaktu způsobil právě Dimitri Payet. Ale že by se Francouz cítil provinile? Právě naopak. O Ronaldovi doma zakazuje mluvit!

„Mám děti a dobře chápu, že podléhají obrazu fotbalistů. Jsou fanoušky některých hráčů, vidím to v jejich očích. Obdivují je a snaží se napodobovat jejich gesta, slova, oslavy. Mají rády Ronalda a Messiho. Od EURO 2016 ale nesmějí jméno Ronalda přede mnou vyslovit,“ přiznal Payet v rozhovoru pro francouzská média.

Tomu se ale může Cristiano Ronaldo jen smát. Zejména od té doby, co má v kapse Zlatý míč, ocenění pro nejlepšího fotbalistu světa. Dostal ho za to, že s portugalskou reprezentací letos vyválčil titul mistrů Evropy a s Realem Madrid zase vyhrál prestižní Ligu mistrů. Co na tom, že se o něm nesmí mluvit u Payetů?

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud