VIP Sport

25. prosince 2016 • 14:05

Zamilované páry i šílené obleky! Známí sportovci pózovali u stromečku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Krásně nazdobený stromeček, mraky dárků pod ním a hlavně u něj spokojené rodiny. Čeští sportovci si užívají během volna při vánočních svátcích chvíle klidu a pohody. S kým trávily nejkrásnější čas v roce hvězdy z kurtů, fotbalových trávníků a kluzišť?Úsměvy od ucha k uchu a pocit radosti z toho, že jsou ti nejmilovanější spolu. Hokejová legenda a druhý nejproduktivnější hráč NHL Jaromír Jágr trávil Štědrý večer se svou láskou Veronikou Kopřivovou, přestože je pravoslavného vyznání, malý vánoční stromeček doma mají. Jaromír se dokonce na slavnostní chvíli oholil. Asi aby neškrábal na tváři svou lásku.

Jaromír Jágr si užil Štědrý den na Floridě se svou láskou Veronikou
Jaromír Jágr si užil Štědrý den na Floridě se svou láskou Veronikou

Největší radost ze stromečku a hlavně dárků pod ním mají děti. Radost z nadšených tvářiček tak prožívala rodina hokejového útočníka Michaela Frolíka s partnerkou Dianou Kobzanovou a jejich dcerkou Ellou. Fotbalový reprezentant Tomáš Necid s manželkou Klárou dokonce navlékli syna Alexe do kostýmu Santa Clause a užívali nadšení svého potomka z rozbalování dárků.

Společných chvilek si užívaly i tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy. Samozřejmě s nimi byli i jejich partneři hokejista Dominik Volek a komentátor Michal Hrdlička. Všichni čtyři se oblékli do vánočních svetrů. Jak slavili další sportovci, se můžete podívat v galerii.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze