VIP Sport

25. prosince 2016 • 14:05

Zamilované páry i šílené obleky! Známí sportovci pózovali u stromečku

###BLOK-TOP-VIDEA###

Krásně nazdobený stromeček, mraky dárků pod ním a hlavně u něj spokojené rodiny. Čeští sportovci si užívají během volna při vánočních svátcích chvíle klidu a pohody. S kým trávily nejkrásnější čas v roce hvězdy z kurtů, fotbalových trávníků a kluzišť?Úsměvy od ucha k uchu a pocit radosti z toho, že jsou ti nejmilovanější spolu. Hokejová legenda a druhý nejproduktivnější hráč NHL Jaromír Jágr trávil Štědrý večer se svou láskou Veronikou Kopřivovou, přestože je pravoslavného vyznání, malý vánoční stromeček doma mají. Jaromír se dokonce na slavnostní chvíli oholil. Asi aby neškrábal na tváři svou lásku.

Jaromír Jágr si užil Štědrý den na Floridě se svou láskou Veronikou
Jaromír Jágr si užil Štědrý den na Floridě se svou láskou Veronikou

Největší radost ze stromečku a hlavně dárků pod ním mají děti. Radost z nadšených tvářiček tak prožívala rodina hokejového útočníka Michaela Frolíka s partnerkou Dianou Kobzanovou a jejich dcerkou Ellou. Fotbalový reprezentant Tomáš Necid s manželkou Klárou dokonce navlékli syna Alexe do kostýmu Santa Clause a užívali nadšení svého potomka z rozbalování dárků.

Společných chvilek si užívaly i tenisová dvojčata Karolína a Kristýna Plíškovy. Samozřejmě s nimi byli i jejich partneři hokejista Dominik Volek a komentátor Michal Hrdlička. Všichni čtyři se oblékli do vánočních svetrů. Jak slavili další sportovci, se můžete podívat v galerii.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud