VIP Sport

26. prosince 2016 • 05:00

Nejlepší parodie na Jágra! Takhle český hokejista motivuje talenty

###BLOK-TOP-VIDEA###

Hokejovou rodinu Jaromíra Jágra zná skoro každý sportovní fanoušek. Legendární útočník prostřednictvím sociální sítě posílá vzkazy svým fanouškům. Mimo jiné jim i přiblížil, jak vypadají jeho noční tréninky. Na konci roku 2016 vzniklo i vtipné video, které Jágrovu tvrdou přípravu odlehčuje. Podívejte se na humorný klip, který natočil dlouholetý extraligový hráč a v současnosti útočník druholigového Mostu Tomáš Divíšek.Divíšek, který prošel sedmi extraligovými kluby, na videu napodobuje českou hokejovou ikonu. Na facebookových stránkách kondicnitrener.com je umístěno video, kde zkušený útočník vystupuje podobně, jako Jágr na videu určeném pro jeho Hokejovou rodinu.

"Ahoj, zdravím svoji hokejovou rodinu. Jestli se mě ptáte, co tady dělám takhle pozdě večer... Jsou věci, které dělat musíš, tak je děláš. A jsou věci, které dělat prostě nemusíš," začíná v přibližně 50 vteřinovém klipu s názvem Hokejová rodina Tomáše Divíška, díl 1.

Divíšek napodobuje Jágrovu mluvu i vystupování, které fanoušci znají z jeho videí. Slavná "68" před časem zveřejnila klipy, jak vypadají jeho tréninkové jednotky na kladenském zimním stadionu.

"Chtěl jsem říct, makejte na sobě a uvidíme se příště. Čau," zakončuje Divíšek své vystoupení. Možná pobaví i samotného Jágra, který je vyhlášeným šprýmařem.

Jágr je mimo jiné proslulý tím, že trénuje pozdě večer, že si sám hodně přidává v individuálních dávkách. Také kvůli tomu je naprosto výjimečným borcem a těsně před 45 narozeninami stále válí v NHL.

Tam mimo jiné dosáhl výjimečné mety, když v historickém pořadí bodování předstihl Marka Messiera a stal se druhým nejproduktivnějším hráčem zámořské soutěže všech dob.

 

Šéftrenér českého hokejového svazu Slavomír Lener komentuje video s tréninkem Jaromíra Jágra
360p 240p

DRUHÝ DÍL: Slavomír Lener komentuje další část Jágrova tréninku, jeho oblíbené bogny...
360p 240p

TŘETÍ DÍL: Slavomír Lener komentuje další Jágrovo cvičení, tentokrát jsou to takzvané brzdy
360p

Jaromír Jágr dosáhl druhého místa v bodování NHL.
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud