VIP Sport

29. prosince 2016 • 20:45

Šok z Mareše! Berdycha s Ester v letadle šmíroval slavný moderátor

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

To bylo ohromení! Tenista Tomáš Berdych si s manželkou Ester dopřával pohodlí první třídy na palubě letadla. V tu chvíli je začal natáčet mobilním telefonem cestující sedící přímo před nimi. K překvapení sportovce i jeho modelky je „šmíroval“ známý moderátor Leoš Mareš, který cestoval se svou partnerkou Monikou na dovolenou. Slavní Češi si pak spolu udělali selfie v luxusu.Mareš si natáčel na sociální síť Instagram videa, jak se s láskou Monikou Koblížkovou dopravují z letištní haly v Praze na palubu obřího letadla, kde měli zamluvená místa v první třídě.

Když dosedli na pohodlná kožená sedadla, natáčel moderátor kromě komfortního vybavení i spolucestující. Hned za svými zády měl manželský pár Berdychových. Když si záběry Mareš prohlížel na mobilním telefonu, uvědomil si, kdo s ním na palubě ještě je.

Moderátor tak tenistu hned oslovil a všichni čtyři hodili společnou řeč ještě před tím, než se letadlo odlepilo od země. „Ty vlastně letíš do té Austrálie,“ řekl Mareš českému reprezentantovi a vzpomněl si, že v lednu začíná první grandslam sezony Australian Open.

Krásná Ester Berdychová se před foťákem Mareše styděla
Krásná Ester Berdychová se před foťákem Mareše styděla

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze