VIP Sport

27. ledna 2017 • 12:30

Co se stalo?! Ronaldo odstavil bourák za osm milionů na kruháči a musel do nemocnice

Autor: ija
###BLOK-TOP-VIDEA###

Taková patálie! Cristiano Ronaldo (31) musel odstavit svého miláčka, nabušený sporťák lamborghini za osm milionů, na ulici a nechat se odvézt do nemocnice. Takhle si romantický výlet s přítelkyní Georginou nejspíš nepředstavoval! Cestou z lyžovačky ho totiž náhle rozbolelo zápěstí tak, že ani nemohl řídit. A fanoušci Realu Madrid se teď obávají, co s ním bude. Zamilovaný Ronaldo řádil s Georginou na sjezdovkách lyžařského středisku Navacerrada, asi 60 kilometrů severně od Madridu, a už tam budilo jeho Lamborghini pozornost a udivení lyžaři si s ním pořizovali selfíčka.

Cestou domů ale začala hvězdu Realu bolet ruka a musel své autíčko zaparkovat tam, kde bylo. Náhodou na kruhovém objezdu. Na místo dorazila policie a asistenční služba, která se o výstřední bourák postarala, a Ronaldo i s Georginou putovali rovnou do nemocnice.

Modelka Georgina Rodríguezová, nový objekt zájmu Cristiana Ronalda.
Modelka Georgina Rodríguezová, nový objekt zájmu Cristiana Ronalda.

Real Madrid ani hvězdný útočník incident nijak nekomentovali. Španělská média si ale všimla, že už o víkendu hrál Ronaldo se zabandážovaným zápěstím. Prý ho v tréninku nešťastně nakopl spoluhráč. A fanoušci se v obavách začali dožadovat informace, co jejich modle je. 

Brzy si mohli alespoň trochu oddechnout. Ronaldo byl ve středu ve čtvrtfinále Španělského poháru na hřišti a dal dělovkou gól. Realu to ale nepomohlo, s Celtou Vigo jen remizoval a to na postup nestačilo. 

 
Články odjinud


Články odjinud