VIP Sport

9. února 2017 • 17:45

Messiho recept na klidné bydlení: Sousedé dělali rámus, a tak jejich dům koupil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Co s hlučnými sousedy? Lionel Messi na to má vlastní, geniálně jednoduchý recept! Prozradil to jeho spoluhráč z Barcelony Ivan Rakitič v rozhovoru pro chorvatský Novi List. Argentinská fotbalová superstar dům jednoduše koupila. A bylo pro problému.Když Rakitič vyprávěl o tom, jak se mu v Barceloně žije, nevinně prozradil: „Já jsem nikdy neměl problémy se sousedy. Na rozdíl od Lea Messiho, který musel koupit sousední dům, protože jeho obyvatelé dělali hrozný rámus,“ řekl chorvatský reprezentant.

Je to už tři roky zpátky, co argentinská fotbalová superstar musela přistoupit k ráznému řešení. Messi přitom bydlí v luxusní čtvrti Castelldefels, stejně jako další spoluhráč Luis Suárez.

Sousedé prý byli bezohlední, drzí, pouštěli si nahlas hudbu a dokonce se z jejich domu linul nepříjemný zápach. Messi se nejdřív pokoušel vystavět mezi oběma domy zeď, ale pak to vzdal a dům jednoduše koupil. 

Lionel Messi s partnerkou Antonellou a synky Thiagem a Mateem.
Lionel Messi s partnerkou Antonellou a synky Thiagem a Mateem.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze