VIP Sport

9. února 2017 • 17:45

Messiho recept na klidné bydlení: Sousedé dělali rámus, a tak jejich dům koupil

###BLOK-TOP-VIDEA###

Co s hlučnými sousedy? Lionel Messi na to má vlastní, geniálně jednoduchý recept! Prozradil to jeho spoluhráč z Barcelony Ivan Rakitič v rozhovoru pro chorvatský Novi List. Argentinská fotbalová superstar dům jednoduše koupila. A bylo pro problému.Když Rakitič vyprávěl o tom, jak se mu v Barceloně žije, nevinně prozradil: „Já jsem nikdy neměl problémy se sousedy. Na rozdíl od Lea Messiho, který musel koupit sousední dům, protože jeho obyvatelé dělali hrozný rámus,“ řekl chorvatský reprezentant.

Je to už tři roky zpátky, co argentinská fotbalová superstar musela přistoupit k ráznému řešení. Messi přitom bydlí v luxusní čtvrti Castelldefels, stejně jako další spoluhráč Luis Suárez.

Sousedé prý byli bezohlední, drzí, pouštěli si nahlas hudbu a dokonce se z jejich domu linul nepříjemný zápach. Messi se nejdřív pokoušel vystavět mezi oběma domy zeď, ale pak to vzdal a dům jednoduše koupil. 

Lionel Messi s partnerkou Antonellou a synky Thiagem a Mateem.
Lionel Messi s partnerkou Antonellou a synky Thiagem a Mateem.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud