VIP Sport

18. února 2017 • 15:44

Násilník Maradona! Na hotelovém pokoji napadl o 30 let mladší snoubenku

Autor:

Zase se ozvalo jeho horší já. Fotbalová legenda Diego Maradona (56) měl ve středu ráno napadnout svou o 30 let mladší přítelkyni Rociu, která na argentinskou celebritu nechala zavolat policii do luxusního hotelu v Madridu, kde oba pobývali.Rocia ve středu v půl deváté ráno zavolala na hotelovou recepci a tvrdila, že byla napadena. Okamžitě byla přivolána policie, aby se útokem na šestadvacetiletou ženu zabývala. Na pokoji vypovídala dvojice přes dvě hodiny.

Maradona přesto nebyl vzat do vazby a spekuluje se o tom, že jeho snoubenka nakonec vzala zpět své tvrzení o napadení. Den před údajným útokem dávala na sociální síť snímky, jak si s bývalým fotbalistou užívá v hotelových lázních na svátek zamilovaných a k fotkám přidala větu – Miluji tě, lásko moje.

Vztah Maradony a jeho partnerky je jako na houpačce. Už v minulosti Rocia zveřejnila video, kde jí Diego mlátí. Následně se rozešli, ale nyní se hodlají brát. Bude dřív svatba, nebo další fyzický útok?

Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní
Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze