VIP Sport

18. února 2017 • 15:44

Násilník Maradona! Na hotelovém pokoji napadl o 30 let mladší snoubenku

Autor:

Zase se ozvalo jeho horší já. Fotbalová legenda Diego Maradona (56) měl ve středu ráno napadnout svou o 30 let mladší přítelkyni Rociu, která na argentinskou celebritu nechala zavolat policii do luxusního hotelu v Madridu, kde oba pobývali.Rocia ve středu v půl deváté ráno zavolala na hotelovou recepci a tvrdila, že byla napadena. Okamžitě byla přivolána policie, aby se útokem na šestadvacetiletou ženu zabývala. Na pokoji vypovídala dvojice přes dvě hodiny.

Maradona přesto nebyl vzat do vazby a spekuluje se o tom, že jeho snoubenka nakonec vzala zpět své tvrzení o napadení. Den před údajným útokem dávala na sociální síť snímky, jak si s bývalým fotbalistou užívá v hotelových lázních na svátek zamilovaných a k fotkám přidala větu – Miluji tě, lásko moje.

Vztah Maradony a jeho partnerky je jako na houpačce. Už v minulosti Rocia zveřejnila video, kde jí Diego mlátí. Následně se rozešli, ale nyní se hodlají brát. Bude dřív svatba, nebo další fyzický útok?

Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní
Maradona je velký chlípník a navíc dokáže být agresivní

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze