VIP Sport

24. února 2017 • 20:45

Další slavná v rodině! Vnadná dcera fotbalové legendy prorazila jako topless modelka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je dcerou mistra světa a vítěze EURO, ale popularitu si docela dobře dokáže získat i sama. Dcera francouzské fotbalové legendy Franka Leboeufa má na Instagramu, kde často a ráda vystavuje hodně lechtivé fotky, víc než 44 000 fanoušků. Okouzlující Jade (25) je totiž vyhledávanou modelkou, která předvádí hlavně spodní prádlo a plavky a neváhá se ukázat i „nahoře bez“. Navíc do Hollywoodu to má co by kamenem dohodil, a tak je docela možné, že má před sebou i lákavou hereckou kariéru. Francouzský obránce a hvězda Chelsea Frank (49) není jedinou známou osobností v rodině Leboeufů. Ke slávě rodu významně přispívá i jeho dcera Jade (25), která se může pochlubit (a také se na sociálních sítích ráda chlubí) krásnou tváří i postavou a také bohatým výstřihem. Před rokem, právě na MDŽ, se neváhala ukázat nahoře „bez“, aby tím povzbudila ženy, aby ukázaly svá těla a „bojovaly tím za svá práva."

Otec Frank strávil po fotbalové kariéře dva roky v Los Angeles, kde studoval herectví, a pak se objevil v několika filmech a divadelních hrách. Také Jade se usadila v metropoli hereckého průmyslu a možná hodlá jít v otcových stopách. Na sociálních sítích popisuje sama sebe jako „narozena ve Francii, žije v LA, má v sobě španělskou krev."

Fotbalista Frank Leboeuf není jedinou známou osobností v rodině, dcera Jade prorazila jako modelka.
Fotbalista Frank Leboeuf není jedinou známou osobností v rodině, dcera Jade prorazila jako modelka.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze