VIP Sport

2. března 2017 • 16:50

Životní šok! Mladý Beckham do třinácti netušil, kdo opravdu jsou jeho rodiče

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jméno David Beckham zná přece každý! Jen jeho vlastní syn Brooklyn (17) až do svých třinácti let netušil, že jeho otec je fotbalová hvězda a matka slavná zpěvačka. Když se konečně dozvěděl, jak slavné má rodiče, byl z toho v šoku. David a Victoria Beckhamovi jsou bezesporu jedním z nejslavnějších párů světa, jejich prvorozený syn Brooklyn však dlouho neměl tušení. „Vůbec jsem to nevěděl, zjistil jsem to až ve třinácti,“ prozradil Brooklyn Beckham v rozhovoru pro známý časopis.

„Šli jsme s mámou na fotbalový zápas a já najednou slyšel, jak tribuny skandují jméno mého táty. Byl jsem docela v šoku. Letělo mi hlavou: Cože??? Proboha! Nikdy mě nenapadlo, že naši jsou tak slavní,“ vyprávěl.

David Beckham a jeho manželka Victoria se syny (zleva) Romeem, Cruzem a Brooklynem
David Beckham a jeho manželka Victoria se syny (zleva) Romeem, Cruzem a Brooklynem

Nedošlo mu to, přestože na otcových zápasech na něj často mířily kamery i objektivy fotoaparátů. Existují jeho snímky z EURO 2004, kdy mu bylo pět let, a dokonce i ze stadionu Manchesteru United, to mu bylo jen 18 měsíců. Nedal si to ale dohromady, David a Viktoria pro něj vždycky byli především rodiče.

Brooklyn už neprozradil, jestli o tom, jak slavná je jejich rodina, vědí jeho mladší sourozenci, Romeo (14), Cruz (12) a Harper (5). Zato se sám nedávno přesvědčil, že jako dítě světoznámých rodičů je pořád pod drobnohledem. Když si na rodinném lyžařském výletě zlomil klíční kost, věděli o tom brzy všichni.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze