VIP Sport

8. března 2017 • 05:00

Jágrova Veronika nechala nahlédnout do soukromí: Proč spolu nespí?!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Kdo by to byl řekl. Zamilovaný pár Jaromír Jágr (45) s modelkou Veronikou Kopřivovou (25) ne vždycky sdílejí společné lože. Dá se to pochopit, když útočník týmu Florida Panthers hraje zápasy NHL na druhém konci Ameriky, ale občas spolu nespí i když je doma s Veronikou!Krásná blondýnka to nedávno prozradila na svém Instagramu. Fanouškům se pochlubila tím, že vyřídila objednávky na všechno luxusní módní zboží, které prodává z Ameriky do Čech. Následně na sociální síť vystavila snímek kavalce s dekou.

Postel v pracovně, kde Veronika někdy sama spí
Postel v pracovně, kde Veronika někdy sama spí

„Moje nová dečka v pracovním pokojíčku. Když pracuji dlouho do noci, zalezu si do postele s notebookem,“ prozradila Veronika. Jágr se tak někdy své lásky ve společném lože nedočká. Kopřivová možná nechce rušit Jaromíra, když pokojně spí a zdá se mu o tom, jak vyhrává potřetí Stanley Cup.

Mnohdy se ale stává, že se druhý nejproduktivnější hráč historie NHL v úplné tmě sebere a vyrazí na proslavený noční trénink do hokejové haly. Často se asi spolu Jaromír s Veronikou v jedné posteli příliš nesetkávají.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze