VIP Sport

14. března 2017 • 22:00

Slibotechna močí na Prahu?! Fanoušci žasnou nad pracháčem Mayweatherem

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Na boxerský galavečer nedorazil, protože ho v Londýně zdržely nákupy, do nočního klubu Lávka to už kontroverzní boxer Floyd Mayweather (40) stihl. V neděli se pak prošel po Praze a na svém Instagramu zveřejnil fotku, na níž stojí na jedné z pražských střech a obhlíží město. K romantice to má ale daleko. Fanoušci se shodují, že to vypadá, jako by Mayweather močil dolů.Floyd Mayweather má neuvěřitelné množství fanoušků po celém světě. Jen na sociální síti Instagram jich je skoro 15 milionů. Někteří ho vítali v Česku, jiní vyzývali, aby přijel do jejich země. Taky mu vyčítají, že nedodržel slib a zmeškal galavečer, kam spousta diváků přišla kvůli němu. „Slibotechno roku,“ napsal jeden z nich.

Americký boxer Floyd Mayweather na toulkách Prahou.
Americký boxer Floyd Mayweather na toulkách Prahou.

Na čem se ale většina Mayweatherových příznivců shodla, je fakt, že to vypadá, jako by si bývalý boxer zašel na střechu odskočit. „Floyd dobyl Prahu,“ smál se kdosi. Hlavně těm pražským to ale vtipné nepřipadá. Jako by Mayweather dával najevo, že on si může dovolit všechno.

„On fakt vypadá, jako když močí,“ žasnou. A taky varují: „Tohle není vhodné místo, kde se vyčůrat, Floyde.“  

Jedna z největších boxerských legend Floyd Mayweather zavítal do Prahy
1080p 720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze