VIP Sport

15. března 2017 • 15:00

Vyděšený Řepka o dvou rozvodech: Stejně se ženských nezbavím a to mě leká!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Prožívá zamilované období. Fotbalista Tomáš Řepka (43) se spustil s moderátorkou Kateřinou Kristelovou (37) a přeje si, aby jim ta láska vydržela co nejdéle. Dvakrát rozvedený obránce si ale povzdech nad tím, že i přes odchod od exmanželek Renáty a Vlaďky Erbové se jich do konce života už asi nezbaví.Rozvodem nic nekončí. O tom se Tomáš Řepka sám přesvědčil a hned dvakrát. Navíc když má z první ženou dvě děti, a s Erbovou ještě syna. „Vztahově mám už všechno vyřešené, ale stále jsou tam drobné věci,“ řekl bývalý fotbalista v show Těžkého Pokondra na rádiu Frekvence 1.  

„Osm let pořád řeším některé věci s moji první ženou. Nejsme úplně vyrovnaní. Jsem dvakrát rozvedený, ale ty ženský semnou zůstávají a to mě leká,“ vyděsil se Řepka, který má strach, že to tak může být až do konce života.

Novou Řepkovou partnerkou se stala moderátorka Kateřina Kristelová. „Můj vztah s Káčou mě nabíjí. Jsme šťastní a zamilovaní. Snad nám to co nejdýl vydrží,“ přeje si někdejší fotbalový rebel. Nedávno ale prohlásil, že potřetí se už ženit nebude...

Renáta i Vlaďka "zůstávají" s Tomášem Řepkou i po rozvodu
Renáta i Vlaďka "zůstávají" s Tomášem Řepkou i po rozvodu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze