VIP Sport

16. března 2017 • 05:00

Ale my Radu nechceme! Sparťan Lavi Štáfek se marně bránil už před lety

Autor:
Věštec "Lavi" Štáfek: Jako sparťan si před lety šel pro radu, dostal Radu!
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když herec Jakub Štáfek, momentálně spjatý s postavou „Laviho“ v seriálovém hitu Vyšehrad, před čtyřmi lety chystal tuhle scénku před derby Sparta – Slavia, určitě netušil, že se mu jako bumerang ještě jednou vrátí. Ve vtipné pozvánce na zápas Sparty s úhlavním nepřítelem na jaře 2013 totiž svému milovanému klubu doslova předpověděl, že se jeho koučem stane Petr Rada. Čtrnáctého března 2017 se mu tahle vize splnila…„My jsme tady kvůli tomu inzerátu. My jsme si přišli pro radu,“ hlásí herci Jakub Štáfek s Jiřím Panznerem navlečení do dresů Sparty, když jim otevře dveře Pavel Novotný.

Věštec "Lavi" Štáfek: Jako sparťan si před lety šel pro radu, dostal Radu!

Zarytý slávista nezaváhá a s popěvkem „Už si přišli pro tebe“ na rtech mizí zpět v bytě, aby se v zápětí vynořil se dvěma fotkami Karla Rady, který v té době Slavii trénoval (a na lavičce už moc dlouho nevydržel, k čemuž přispěla i porážka 1:3 na Letné).

„To je (r)Rada nad zlato,“ usmívají se oba mladíci, Štáfek dokonce obrázek nábožně políbí… „Klidně si ho nechte, my už ho stejně nechcem,“ má jasno Novotný. „Co bysme s ním dělali?“ snaží se bránit oba sparťané, ale fotek už se nezbaví. A teď „ho“ mají doopravdy...

Seriál Vyšehrad přitvrdil, Škoda a jeho Tereza v sexuální scéně: Omluva za soulož! - čtěte ZDE »

Řítí se jak lavina! Lavický předvedl na hřišti kličky i parádní trefu

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze