VIP Sport

25. března 2017 • 09:25

Nestyďme se! České fotbalové mámy se nebojí vytáhnout prsa při kojení

Autor: pv, nem
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyfocená s půlroční Emou u prsu? No a co? Tereza Chlebovská (26), česká miss 2012 a snoubenka fotbalisty Pavla Kadeřábka (24), s tím nemá problém. V podobném přesvědčení žije i manželka útočníka Stanislava Klobásy z FK Mladá Boleslav, blonďatá Kristýna, která má také dceru Emu.Vytáhnout prs a nakrmit své dítě? Dříve to bylo tabu. Nyní s tím některé dámy nemají vůbec žádný problém.

„Kojení je ta nejpřirozenější věc na světě a ženy by se za ní rozhodně neměly stydět. Jsou jiné věci, které by nás měly pohoršovat a místo toho nám připadají v dnešním světě zcela normální,“ napsala krásná matka Tereza ke snímku. Pořídil ho zraněný reprezentant z Hoffenheimu a šťastný táta Pavel Kadeřábek .

Miss Chlebovská se za kojení nestydí
Miss Chlebovská se za kojení nestydí

Ukázat se „v akci“ nevadí ani manželce útočníka Klobásy. „Maminky, nestyďte se kojit kdekoliv a kdykoliv. Kojení je to nejpřirozenější a nejláskyplnější, co můžete svému dítěti dát,“ psala Kristýna Klobásová na Instagramu.

Dotazník bratří Kadeřábkových: Jak dobře se navzájem znají?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud