VIP Sport

25. března 2017 • 09:25

Nestyďme se! České fotbalové mámy se nebojí vytáhnout prsa při kojení

###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyfocená s půlroční Emou u prsu? No a co? Tereza Chlebovská (26), česká miss 2012 a snoubenka fotbalisty Pavla Kadeřábka (24), s tím nemá problém. V podobném přesvědčení žije i manželka útočníka Stanislava Klobásy z FK Mladá Boleslav, blonďatá Kristýna, která má také dceru Emu.Vytáhnout prs a nakrmit své dítě? Dříve to bylo tabu. Nyní s tím některé dámy nemají vůbec žádný problém.

„Kojení je ta nejpřirozenější věc na světě a ženy by se za ní rozhodně neměly stydět. Jsou jiné věci, které by nás měly pohoršovat a místo toho nám připadají v dnešním světě zcela normální,“ napsala krásná matka Tereza ke snímku. Pořídil ho zraněný reprezentant z Hoffenheimu a šťastný táta Pavel Kadeřábek.

Miss Chlebovská se za kojení nestydí
Miss Chlebovská se za kojení nestydí

Ukázat se „v akci“ nevadí ani manželce útočníka Klobásy. „Maminky, nestyďte se kojit kdekoliv a kdykoliv. Kojení je to nejpřirozenější a nejláskyplnější, co můžete svému dítěti dát,“ psala Kristýna Klobásová na Instagramu.

Dotazník bratří Kadeřábkových: Jak dobře se navzájem znají?
720p 480p 360p 240p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud