VIP Sport

25. března 2017 • 14:05

Záhadná smrt mladého hokejbalisty (†25). Rozdávej úsměvy aspoň tam nahoře, pláčou kamarádi

Autor:

Byl to věčně usměvavý, pohodový kluk, a makal, aby to v hokejbale někam dotáhl. Tento týden však život Erika Balažoviče (25) náhle a nečekaně skončil. Jeho klub Funky Monkeys z Liptovského Mikuláše se pořád nemůže vzpamatovat. „Včera se stalo něco, co námi nejen otřáslo jako nejsilnější zemětřesení světa, ale vzalo nám dech a sílu do života. Náhle, nečekaně a nepochopitelně nás opustil náš Edko," smutní kamarádi. Erik sice poslední zápasy ze zdravotních důvodů nehrál, ale nikoho ani ve snu nenapadlo, že ho sužují nějaké vážné potíže a že se už nikdy nevrátí.

„Ten úsměv, který věnoval každému z nás pravidelně a v každé chvíli, nám zůstane v paměti navěky. Rozdávej úsměvy aspoň tam nahoře, když tady dole už to nejde," stojí na facebookové stránce klubu.

Hokejbalista Erik Balažovič byl veselý, usměvavý člověk, jeho život skončil naprosto nečekaně.
Hokejbalista Erik Balažovič byl veselý, usměvavý člověk, jeho život skončil naprosto nečekaně.

„Cože? Nechápu, nevěřím. Takový skvělý kluk, spolužák a dobrý sportovec," truchlí Erikovi kamarádi. „Edko, odpočívej v pokoji, kamaráde,“ loučí se s ním.

Jeho smrt je těžkou ranou pro kamarády, ale nejvíc pro rodinu. Nejtěžší chvíle prožívá jeho matka, Erik byl její jediné dítě. „Ještě ve čtyři se na něj byla podívat, za dvě hodiny byl mrtvý," prozradil kamarád Mišo.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze