VIP Sport

30. března 2017 • 05:00

Tenista Tomáš Berdych se na kurtu rozparádil: Miláčku, neřvi tak!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

Páni, ten se odvázal! Tenista Tomáš Berdych (31) na kurtu řval, až v jeho manželce Ester v hledišti hrklo. Nelehký zápas s Francouzem Mannarinem nakonec zvládl (2:0), na oblíbeném turnaji v Miami postoupil popáté za sebou do čtvrtfinále.Jeho trenér Goran Ivaniševič tím byl známý – rozmlátil raketu, když to nešlo, při zápase si rád zařval. Komentoval to tím, že si prostě potřeboval ulevit. V emočních kolejích se očividně veze i jeho svěřenec.

Berdych, jak ho moc neznáme.
Berdych, jak ho moc neznáme.

Na začátku spolupráce s chorvatským fenoménem Berdych říkal, že na své hře toho nepotřebuje moc měnit. Jenže v průběhu roku se to zdá být jinak. V posledním zápase v Miami se Tomáš hlasitě povzbuzoval, na kurtu řval, až jeho milé Ester v hledišti zaléhaly uši.

Možná chtěl vystrašit svého příštího soupeře, jímž dnes bude legendární Roger Federer, s kterým rupnul šestkrát v řadě a jenž má letos bilanci 16:1. „Jo, možná hraju nejlépe v kariéře. Řekl bych, že jsem lepší hráč než před deseti lety,“ připustil Švýcar. Co na to »řvoun« Berdych?

Témata: 
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze