VIP Sport

30. března 2017 • 13:00

První derby pro Slavii! Hráli buldočci, Pavlenka a spol. je podpořili

Autor:
720p480p360p240p
První derby pro Slavii! Hráli buldočci, Pavlenka a spol. je podpořili
###BLOK-TOP-VIDEA###

Slavia porazila Spartu 4:1! Nebylo to ovšem na velkém stadionu v Edenu a na hřišti nebyli fotbalisté, nýbrž francouzští buldočci. Proč? Slavia se zábavným videoklipem rozhodla podpořit dobrou věc. Patronem projektu je brankář Jiří Pavlenka, který má sám jednoho buldočka doma.Na každé straně stáli čtyři buldočci v dresech a dokonce nechyběl ani rozhodčí. Činili se hlavně ti ve slávistickém, kteří dali hned čtyři góly. To pejsci v rudém dostali míč do branky jen jednou.

O výsledek ale samozřejmě v tomto „derby“ nešlo. Slavia se rozhodla společně s občanským sdružením FRBUL upozornit na problém množíren a chovu psů v rozporu se zákony.

„S blížícím se derby jsme se rozhodli podpořit charitativní projekt tohoto sdružení a pomoci jim získat finance na záchranu a léčbu pejsků z množíren a to v podobě dražby slávistického dresu s podpisy celého A týmu,“ píše klub.

První derby pro Slavii! Hráli buldočci, Pavlenka a spol. je podpořili
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze