VIP Sport

31. března 2017 • 05:00

Jágr se toulá po Kanadě, Veronika si užívá. Vyfikla se i bez Jardy!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Mysleli jste, že bude doma kapesníčkem otírat uslzené oči, než se její milý vrátí z cest? Vůbec ne! Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika (26) navlékla sexy šaty a vyrazila na večeři.  Hokejový veterán se totiž s malátnou Floridou už od pondělí plahočí po kanadských arénách na čtyřzápasové šňůře (v noci hráli 3. zápas v Montrealu), kde se bije o rozplývající se naději na postup do play off (Panteři ztráceli šest zápasů před koncem 9 bodů). A z »tripu« se vrátí až v neděli. Jeho láska tak nelenila a rozhodla se, že si to doma samotinká pořádně užije.

Vpodvečer se nafintila, »načančala« blonďatou hřívu a hodila na sebe ty nejkratší šaty, které zrovna byly po ruce. „A teď hurá ven na večeři,“ vzkázala na Instagramu k fotografii nezbytného »selfíčka«, a navíc připsala černé srdíčko.

Skoro by se chtělo už jen dopsat nesmrtelné: „Do víru vášně,“ ale to by mohlo být na Jaromíra, který její vyzývavý model na Instagramu určitě zhlédl, už nejspíš moc. Možná se mu dokonce blondýnka vyfotila, jestli jí hvězda Panthers tenhle sexy kousek schválí. Prošlo to u hokejové legendy?

Jágrova přítelkyně Veronika se vyparádila
Jágrova přítelkyně Veronika se vyparádila

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze