VIP Sport

29. dubna 2017 • 16:15

Česká modelka i muka v base. Kdo jsou hvězdy ringu Kličko a Joshua?

Autor:
 • Boxerští fanoušci se rozhodně mají na co těšit Boxerští fanoušci se rozhodně mají na co těšitFOTO:

  To bude bitva! Jeden prodal zlato z olympiády, druhý byl ve vězení kvůli krádežím. Jeden chodil s českou supermodelkou, druhý má syna s tanečnicí od tyče. A v sobotu večer se zkušený Vladimir Kličko (41) a megatalent Anthony Joshua (27) pobijí v ringu o boxerskou nesmrtelnost. Jací jsou ti extrémně odlišní boxeři, kteří si jeden druhého až nebývale váží? Jaké mají přezdívky? Tetování? Minulost? 

 • Kličko: Žije s krásnou herečkou

  Vladimir Kličko se snoubenkou Hayden Panettierovou tvoří zajímavý pár.Vladimir Kličko se snoubenkou Hayden Panettierovou tvoří zajímavý pár.

  Kličko je zasnoubený s americkou herečkou Hayden Panettierovou a mají spolu dvouletou dceru Kayu. Harmonii páru ruší jen to, že ukrajinský boxer je o skoro o půl metru vyšší než jeho partnerka. Přesný rozdíl je 45 centimetrů. Jednou z Kličkových bývalých partnerek byla také česká topmodelka Karolína Kurková.

  Vladimir Kličko v roli pozorného otce dcery Kayi.Vladimir Kličko v roli pozorného otce dcery Kayi.

 • Joshua: Má dítě s tanečnicí u tyče

  S tanečnicí Nicole Osbourneovou má Anthony Joshua syna Josepha.S tanečnicí Nicole Osbourneovou má Anthony Joshua syna Josepha.

  Joshua je svobodý a nemá přítelkyni, tedy alespoň žádnou oficiální. Spekulovalo se o jeho vztahu se zpěvačkou Rirou Ora (25) a modelkou Carou Delevingneovou (23). Pak se ukázalo, že má syna Josepha (1,5 roku) s tanečnicí u tyče Nicole Osbourneovou.

  Synkem Josephem se Joshua rád pochlubí.Synkem Josephem se Joshua rád pochlubí.

 • Kličko: Prodal zlato

  Boxer Vladimir Kličko trénuje na zápasBoxer Vladimir Kličko trénuje na zápas

  Na charitativní akci na pomoc ukrajinským dětem prodal Kličko svou zlatou medaili z olympiády v Atlantě za milion dolarů, tedy téměř 25 milionů korun.  Kupec ji ale hned po aukci vrátil zpět z respektu k boxerovi a také proto, že chtěl, aby zůstala v majetku rodiny.

 • Joshua: Odsouzen kvůli marihuaně

  Dva přátelé a zároveň rivalové: Vladimir Kličko a Anthony JoshuaDva přátelé a zároveň rivalové: Vladimir Kličko a Anthony Joshua

  Joshula se původně živil jako zedník. V té době se kvůli „rvačkám a jiným hloupostem“ dostal do vazby. Když ho pustili, musel nosit elektronický náramek na kotníku. Vězení ho tak zdeptalo, že se rozhodl se stát se boxerem. S bezúhonným životem to nešlo tak rychle. V roce 2011 ho chytili při rychlé jízdě a smůla byla, že u sebe měl něco, co mít neměl. Byl odsouzen ke sto dnům veřejně prospěšných prací za prodej marihuany. O rok později vyhrál v Londýně olympijské zlato.  

 • Kličko: Nikdy proti bráchovi

  Na přání matky Vladimir a Vitalij Kličkové nikdy neboxovali proti sobě.Na přání matky Vladimir a Vitalij Kličkové nikdy neboxovali proti sobě.

  Vladimir Kličko nikdy nebojoval proti svému bratrovi Vitalijovi, ačkoli celý svět byl zvědavý, jak by bratrovražedný souboj dopadl. Jenže jejich matka oba přiměla ke slibu, že to nikdy neudělají.  A maminka se musí poslouchat, to vědí i obři Kličkovi.

 • Joshua: Mámě vstup zakázán

  Rodiče Anthonyho Joshuy: Otec bude zápas sledovat, matce to boxer zakázalRodiče Anthonyho Joshuy: Otec bude zápas sledovat, matce to boxer zakázal

  Maminka Anthonyho Joshuy zase od olympiády v Londýně neviděla jediný zápas svého syna. Anthony jí to prostě zakázal. Zatímco otec Robert bude v sobotu večer ve Wembley přímo u toho, máma Yeta ne. „Nedovolím jí to. Ring není místo, kde by jakákoli žena chtěla vidět své dítě,“ prohlásil.  

 • Kličko i Joshua: Doktor Kladivo a Nigérie

  Vladimir Kličko se chystá na zápas s Anthony JoshuouVladimir Kličko se chystá na zápas s Anthony Joshuou

  Oba boxeři trénují koncentraci při šachové hře. Joshua taky rád čte, Kličko se věnuje golfu a kitesurfingu. Kličko má přezdívku Dr. Ocelové Kladivo, Joshua má na pravém rameni tetování v podobě Afriky s vyznačenou Nigérií, zemí, odkud pocházejí jeho rodiče a kde sám prožil část dětství. 

 Klasická verze
Mobilní verze