VIP Sport

30. dubna 2017 • 15:00

Baby boom u Čechů ve Flyers! K Voráčkovi a Gudasovi přibude Neuvirth

Autor:
720p480p360p240p
Baby boom u Flyers! K Voráčkovi a Gudasovi přibyde Neuvirth
###BLOK-TOP-VIDEA###

Parádní časy zažívají čeští hokejisté v barvách Philadelphie Flyers. Ani ne tak na ledě, jako spíše v soukromém životě. Jakub Voráček a Radko Gudas se totiž dočkali nových přírůstků do rodiny. Dlouho pozadu nezůstane ani třetí do party - gólman Michal Neuvirth, který se prvního potomka s přítelkyní Karolínou brzy dočká.Jedna z největších opor národního týmu Jakub Voráček se s přítelkyní Nicole dočkal narození svého prvního potomka Jacka již 17. listopadu minulého roku. "Já už to mám pět měsíců za sebou, ale je zajímavý, že se nám to sešlo v jednom roce, jsem za to rád," říkal i na adresu svých krajanů Neuvirtha a Gudase Voráček.

A že narození dítěte život hokejisty pořádně změní, potvrzují i jeho další slova. "Priority jsou jiné. Když přijdeš ze zimáku, už nepřemýšlíš nad tím, co se stalo na ledě, ale myšlenky se ti točí kolem jiných věcí," říká zkušený útočník.

720p 480p 360p 240p
Baby boom u Flyers! K Voráčkovi a Gudasovi přibyde Neuvirth

Na už druhého potomka se může těšit další očekávaná opora národního týmu na blížícím se světovém šampionátu v Paříži Radko Gudas. K dceři Leontince přibyl syn Quido.

Toho si zatím řízný bek příliš neužil, protože se krátce po narození musel hlásit u národního týmu. "Je to nepříjemné rozloučit se takhle na začátku, ale u manželky se budou střídat rodiče, nebude na to sama," zůstává v klidu hokejista.

Jakub Voráček se na Facebooku pochlubil svým synem

Na Gudasova syna se přišel podívat již i Jakub Voráček. "Byl jsem se na Quida podívat a musím říct, že je to celý on," usmíval se útočník Letců.

Na radostnou událost se může těšit i Michal Neuvirth, švagr Radko Gudase. Jeho přítelkyně Karolína oznámila, že je v očekávání.

Právě gólman Philadelphie jako jediný z české trojice bude na světovém šampionátu chybět. Mrzet ho to však zase tolik nemusí, s přítelkyní Karolínou se mohou těšit na další novou životní etapu.

480p 360p 240p
Gudas chválil Mrázka: Je to velká opora, pomáhá nám bekům rozehrávat

720p 480p 360p 240p
Voráček: Přijít o céčko kvůli Plekancovi nevadí. Je načase udělat medaili

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze