VIP Sport

8. září 2017 • 09:44

Proměna tenisového páru! Agassi vyvedl Grafovou. On přibral, ona je jako proutek

Autor: top
Vstoupit do diskuse
0

André trochu přibral, ale Steffi je pořád jako proutek! Slavný tenisový pár Agassi (46) – Graf (47) se po delší době ukázal na veřejnosti a stálo to za to! Němka se vůbec nestyděla, naopak si pozornost užívala.Na její tenis se v 90. letech minulého století dalo koukat dlouhé hodiny. Nejen díky precizním úderům, ale hodně kvůli jejím nádherným nohám! A dvaadvacetinásobná grandslamová vítězka se svými půvaby může chlubit i teď, kdy jí pomalu táhne na padesát.

Aggasi trochu přibral, Grafová je stále jako proutek.
Aggasi trochu přibral, Grafová je stále jako proutek.

Naštěstí pro fanoušky to sama dobře ví. A tak když se svým chotěm vyrazila v týdnu na charitativní akci v Las Vegas, kde žijí a vychovávají syna Jadena Gila (15) a dceru Jas Elle (13), vynesla Steffi róbu s dlouhatánským rozparkem.

Šaty jí ušil známý návrhář Naeem Khan. V přepočtu vyjdou na 100 tisíc korun a německá šampionka v nich vypadala doslova božsky!

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud