VIP Sport

12. května 2017 • 05:00

Gólman Mrázek si před MS udělal radost za 4,5 milionu: Pořídil si rychlou hračku!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Během zápasů bedlivě střeží své brankoviště a po ledě toho moc nenajezdí. Česká gólmanská jednička Petr Mrázek (25) si před světovým šampionátem udělal radost a vynahradí si to na silnici. Pořídil si luxusní červené ferrari!Zářivě rudé Ferrari 458 si »Mráza« koupil těsně před startem mistrovství světa. „Vždycky to byl můj sen. Tak jsem si řekl, že bych si ho chtěl konečně splnit a něco takového si pořídit,“ culí se brankář.

Mrázek a jeho nová hračka.
Mrázek a jeho nová hračka.

Za žihadlo musel vypláznout 4,5 milionu korun, ale to Mrázkovi nevadí. Vždyť v Detroitu si ročně přijde na 100 »mega«... Usměvavý gólman navíc přiznává, že ferrari si přes oceán vozit nebude. Prohánět ho tak bude jen během letní přestávky po českých silnicích. „Ono to na běžné ježdění není, je to spíš taková hračka. A doma ji budu mít navždycky,“ povídá.

Na běžné ježdění po Česku i Americe má totiž Mrázek jiného favorita – luxusní crossover BMW X5 ve verzi s ještě větším výkonem. Jinak si však prý na rychlé vozy moc nepotrpí. A to ani přesto, že chytá v Detoritu, jemuž se přezdívá »Motorové město«. „Nepřipadá mi, že by se tam auta moc řešila. To spíš tady,“ porovnává Mrázek.

720p 480p 360p 240p
Mrázek o Howardovi z Detroitu: Bylo by fajn ho porazit

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze