VIP Sport

15. května 2017 • 21:20

Nic pro slabé žaludky! Německý reprezentant si ošklivě zlomil kotník

Autor:

Na tenhle zápas nikdy nezapomene. Německý reprezentant Julian Weigl (21), hrající za Dortmund, ve 20. minutě sobotního utkání proti Augsburgu (1:1) podklouzl a plnou vahou si sedl na zkroucenou nohu. Bundesligová hvězdička tak musí na fotbal zapomenout minimálně na 3 měsíce.Záznam z nepříjemné události si asi Weigl nikdy nebude chtít pustit. Nešťastně uklouzl a vlastní vahou si zlomil kotník. Ze snímků z osudného momentu se dělá zle. Mizerně bylo hlavně Weiglovi, který si okamžitě dlaněmi zakryl tvář a křičel bolestí. Dobře věděl, že pro něj letošní sezona skončila.

Julian měl chodidlo nepřirozeně otočené
Julian měl chodidlo nepřirozeně otočené

„Je to hodně hořké, jak pro Juliana, tak pro náš tým, který přišel o výborného hráče,“ povzdechl si Weiglův spoluhráč Marco Reus. Ztrátu ale utrpěla i německá fotbalová reprezentace.

Vrátit na hřiště by se měl Julian Weigl nejdříve za čtvrt roku, ale podle doktorů jeho rekonvalescence bude trvat o měsíc déle.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze