VIP Sport

16. května 2017 • 20:20

Neymar se pochlubil novým tetováním. Svaly mu zdobí žena jeho života!

Autor:

Parádní den! Neymar (25) odehrál v neděli za Barcelonu nejspíš nejlepší zápas této sezony. Oživil naděje Katalánců na letošní titul, když proti Las Palmas nastřílel hattrick. A protože byl zrovna Den matek, vyhrnul rukáv dresu a ukázal nové velkorysé tetování, které věnoval své mamince Nadine.Potvrdil to fotkou na Instagramu. „Pro tebe, mami,“ připsal ke snímku matčiny tváře na pravém paži. Brazilský fotbalista si na tetování zakládá a na těle jich má požehnaně.  Na stejnou ruku zvenčí si už předtím dal vytetoval obličej oblíbené sestry Raffaely a předloktí mu zdobí podobizna milovaného synka Daviho Luky.

Tetování jako poctu mamince Nadine ukázal Neymar hned na hřišti.
Tetování jako poctu mamince Nadine ukázal Neymar hned na hřišti.

Fotografii, kterou věnoval matce, lajkovalo během dne téměř 1,5 milionu lidí.  A to nebylo všechno! Na počest Nadine hrál Neymar ve speciálních růžových kopačkách.

Las Palmas - Barcelona: Tohle je Neymarův koncert! Brazilec zblízka překonal Varasa a dovršil tak hattrick
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze