VIP Sport

15. května 2017 • 18:05

Zpěvák Matěj Ruppert má revoluční návrh pro fotbalové kluby, který vás pobaví

Autor:

Tohle tu ještě nebylo. Zpěvák Matěj Ruppert přišel s nápadem, jak zlepšit výkon českých fotbalistů. Aby se hráči koncentrovali především na své výkony a nepodléhali kouzlu hazardu nebo alkoholu, mají si pořídit dítě.Jako zpěvák a rodič má vlastní zkušenosti. Matěj Ruppert navrhuje prvoligovým klubům, ať dají hráčům do kontraktu klauzuli, která bude prospěšná pro obě strany. „Každý prvoligový fotbalista by si měl co nejdříve pořídit dítě. Pak už má starosti jen s fotbalem a rodinou. Dával bych to hráčům povinně do smlouvy,“ řekl zpěvák v pořadu TIKI TAKA na O2 TV sport.

„Rodina vás stmelí, máte vyčištěnou psychiku a koncentrujete se pak i na fotbal,“ přemýšlel Ruppert a zavtipkoval si, že s tímto nápadem může v budoucnu kandidovat i na předsedu Fotbalové asociace ČR. Otázkou je, jestli se bude všem hráčům tento návrh zamlouvat.

Zpěvák Matěj Ruppert má revoluční návrh pro fotbalové kluby, který vás pobaví
1080p 720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze