VIP Sport

17. května 2017 • 19:15

Seknul s formulí a vrhnul se na dělání dětí. Šampion Rosberg prý čeká druhého potomka!

Autor:

Loni si splnil celoživotní sen a stal se mistrem světa formule 1. Předloni se mu zase narodila vytoužená dcera Alaϊa. Závodník Nico Rosberg ale neskončí u jednoho potomka. S manželkou Vivian prý čeká druhé dítě.Rosberg už nesoupeří na tratích s Lewise Hamiltonem, ale užívá si spokojeného rodiného života. Zamilovaný pár byl nachytán fotografem v Monaku před nemocnicí pojmenované po kněžně Grace. Ve stejné budově se narodila právě Rosbergova dcera Alaϊa.

Když Nico vycházel s Vivian z vyšetření, držela se paní Rosbergová za břicho. Podle německých médií je to jasné znamení, že se narodí další dítko.

Mistr světa F1 Nico Rosberg s manželkou navštívili galavečer výrobce luxusních hodinek.
Mistr světa F1 Nico Rosberg s manželkou navštívili galavečer výrobce luxusních hodinek.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze