VIP Sport

18. května 2017 • 11:58

Vyděrač šokoval Schumacherovu rodinu! Vaše děti budou mít nehodu, hrozil

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vaše děti budou mít nehodu, když mi nepošlete „malý dar“, napsal vyděrač manželce těžce zraněného legendárního pilota F1 Michaela Schumachera. Anonym požadoval v přepočtu 23,5 milionu korun. Muž z Dettingenu (25) je ale zřejmě nejhloupější vyděrač na světě, v e-mailu totiž uvedl číslo svého konta. Policii nedalo moc práce ho dopadnout a soud mu to teď spočítal. K pokusu o vydírání těžce zkoušené Schumacherovy rodiny došlo loni v únoru. Na adresu hřebčína patřícího manželce sedminásobného mistra světa F1 Corinně přišel dopis:

„Když peníze nepřijdou do 31. března 2016, vaše děti budou mít nehodu. Ve formuli 4 se stává spousta nehod,“ psal anonym s odkazem na závodní sérii, v níž tehdy jezdil Schumacherův syn Mick. Kromě mladého závodníka mají Michael a Corinna ještě dceru Ginu Marii.

JAK TO BYLO: Smutné narozeniny. Schumacherovi je dnes 48 let...
JAK TO BYLO: Smutné narozeniny. Schumacherovi je dnes 48 let...

Corinna ale podala trestní oznámení a policii nedalo moc práce vyděrače dopadnout.  Jak informuje německý deník Bild, okresní soud v německém Reutlingenu v těchto dnech vydal rozsudek.

Lakýrník Hüssein B. (26) z Dettingenu, který se pokoušel vydírat i jiné zámožné osoby, vyfasoval podmínku na rok a devět měsíců, pokutu ve výši téměř 120 tisíc korun, 50 hodin veřejně prospěšných prací a povinné terapie. 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze