VIP Sport

22. května 2017 • 12:56

Místo blondýny bruneta! Změna v domě olympijského vítěze Krpálka

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Manželka zlatého judisty Lukáše Krpálka Eva se rozhodla pro radikální změnu! Donedávna zářivá blondýna se v poslední době objevuje s nápadně tmavšími vlasy. Po dovolené, kterou rodina strávila v Turecku, to totiž vzala do svých rukou. „Šmárjá! Kolik lidí mi píše, zda mám opravdu tmavší vlasy,“ divila se sexy Eva pod jedním příspěvkem na Instagramu. „Ano, po dovče jsem zašla do DMka, koupila tam pěnovou barvu a s blond jsem se rozloučila,“ potvrdila krásná paní Krpálková . „A jsem nadšená! Snad to dlouho vydrží,“ zadoufala. Novou barvu vlasů jí většina kamarádek a fanynek schvaluje. Moc vám to sluší, určitě víc než blond, píší.

Fanoušci z řad mužů se diskuse neúčastní. Většina z nich by nejspíš napsala, že ať blondýna nebo bruneta, Krpálkova manželka je vždycky zatraceně sexy. Že má ale ten „Krpoš“ štěstí!

Manželka olympijského vítěze v judu Eva Krpálková ještě jako světlovláska.
Manželka olympijského vítěze v judu Eva Krpálková ještě jako světlovláska.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud