VIP Sport

29. května 2017 • 21:50

To je tělo! Synek v roli modela, veslař propaguje trenýrky bývalého soka

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ondřeje Synka (34) bylo v Račicích plno! Na mistrovství Evropy veslařů bojoval  o pátý titul šampiona kontinentu, který také získal, ale byl tam k vidění jen ve spodním prádle. Trojnásobný olympijský medailista totiž propaguje oblečení svého někdejšího soupeře z Norska, Olafa Tufteho.

 Olaf Tufte (41), majitel dvou olympijských zlatých a dvou titulů mistra světa, který závodil ještě proti české legendě Václavu Chalupovi, založil v roce 2007 firmu na výrobu sportovního oblečení a prádla.

Dvojnásobný olympijský vítěz Olaf Tufte předvádí spodní prádlo vlastní firmy.
Dvojnásobný olympijský vítěz Olaf Tufte předvádí spodní prádlo vlastní firmy.

Svalnatý veslař neváhá předvádět si své trenýrky sám a zrovna tak se toho nebojí ani jeho urostlý bývalý soupeř Synek, jehož plakát zdobil račický stánek s Tufteho zbožím. A to je něco pro fanynky!

Tufte kromě toho bojoval v Račicích i o medaili! Norské párovce, jejímž byl veslovodem, unikl bronz jen těsně. 

Synek: Doma jsem takhle velký závod ještě nejel. Chci medaili
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud