VIP Sport

26. května 2017 • 13:40

Předseda Pelta vězněný kvůli dotacím: Z basy do čtyřhvězdičkového hotelu?

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Z cely vazební věznice do čtyřhvězdičkového hotelu? Advokát Miroslava Pelty (52) tvrdí, že fotbalový boss zatčený kvůli údajným čachrům se státními dotacemi by to mohl stihnout.



Ve vysočanském Clarionu se 2. června koná volební valná hromada FAČR. Pelta už předsedou nebude, ale představte si ten poprask, kdyby se před delegáty zjevil.

Ti od včerejška vědí, že ministryně v demisi Valachová začne opět posílat peníze do fotbalu i bez Pelty...

Jeho právník Bronislav Šerák podal 3. května proti uvalení vazby stížnost a portálu Aktuálně.cz teď řekl: „K jejímu vyřízení by, myslím, mělo dojít někdy v průběhu příštího týdne. Samozřejmě uvidíme, s jakým výsledkem. Ale jestli se ptáte, zda by se Miroslav Pelta mohl objevit příští pátek na valné hromadě FAČR, tak říkám, že možná ano. Bude to časově tak na hraně.“

Miroslav Pelta u soudu.
Miroslav Pelta u soudu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud