VIP Sport

26. května 2017 • 14:30

Vaniak ostře o Vyšehradu: Urazili Škodu a už se nedívám! Degradují mi práci

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nejdřív se u fotbalového seriálu Vyšehrad smál! Pak se ale Martin Vaniak naštval a přestal další díly sledující osudy padlého talentu Juliuse Lavického sledovat. „Když urazili Milana Škodu a další hráče,“ vysvětlil gólman přezdívaný „čaroděj“.  Vyšehrad s populárním „Lavim“ podle něj degraduje jeho práci. „Je to pro mě urážka,“  prohlásil v on-line rozhovoru pro iSport.cz. Na dotaz jednoho z čtenářů přišla řeč i na seriál Vyšehrad a fanouška zajímalo, zda Vaniak zažil něco podobného, co bylo k vidění. „První tři díly byly velice komické. Ale po, myslím, pátém díle, když urazili Milana Škodu a další hráče ohledně manželek, jsem to přestal sledovat,“ vysvětlil brankář, který největší úspěchy zažil stejně jako Škoda ve Slavii. (Celý online rozhovor s Martinem Vaniakem ZDE>>>)

„Je to pro mě urážka, i když vím, jací fotbalisté jsou. Vždycky jsem se snažil fotbal popularizovat a chovat se seriózně. To, co Vyšehrad produkuje, moji práci degraduje," vyhlásil.

Zatím nejkontroverznější díl Vyšehradu popisoval, jak Lavický v podání herce Jakuba Štáfka využije reprezentačního srazu a vyrazí za přítelkyní slávistického kanonýra Milana Škody.

Také samotní tvůrci po zveřejnění dílu uznali, že šli na hranu. "Na Milana Škodu to spadlo tak nějak náhodou. Já nevím, tady se dělají parodie na prezidenta... Ale jo, Milan je prima, slušný kluk. Uznávám, že je to k němu trochu přísné a kruté, a jestli bude chtít omluvu, tak se mu omluvím,“ pravil Jan Rajnoch, který si v tomto díle Vyšehradu také za hrál. "S Milanem jsem ale mluvil po telefonu a jsme v pohodě,“ reagoval Štáfek.

Seriálová postava Julius Lavický se v 5. díle seriálu Vyšehrad radí s internacionálem Janem Rajnochem, jak na ženské.
Seriálová postava Julius Lavický se v 5. díle seriálu Vyšehrad radí s internacionálem Janem Rajnochem, jak na ženské.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze