VIP Sport

30. května 2017 • 05:00

Sparťan Čermák, který v opilosti boural a málem se zabil: První slova ze špitálu!

Autor: vba

Přežil vlastní smrt! Fotbalista Sparty Aleš Čermák (22) vyvázl z těžké autonehody, kterou způsobil v opilosti, zázrakem jako živý. A teď poprvé promluvil!Z hořícího vraku Octavie RS, jejíž řízení s 1,5 promile v noci ze soboty na neděli nezvládl, se dostal na poslední chvíli. Následně upadal do bezvědomí a záchranářům hlásil silné tlačení v hrudníku.

V motolské nemocnici pak zjistili, že Čermák má zlomená tři žebra, pohmožděnou plíci, otřes mozku a stěžuje si na bolesti hlavy. „V současné době je při vědomí a mimo ohrožení života,“ vzkázal nejprve jeho agent Viktor Kolář.

Včera hospitalizovaný Čermák poslal sparťanským příznivcům první slova! Z oddělení hrudní chirurgie vzkázal přes sestřičky: „Děkuji za zájem a pozdravuji fanoušky!“

Podle zdravotního personálu pražského špitálu se už mladý záložník cítí »v pohodě«, nadále však platí, že žádné návštěvy po hrozivém karambolu ještě nepřijímá.

Drsná nehoda fotbalisty Sparty Aleše Čermáka

V týmovém autobuse to žilo!

»Oslava« třetího místa a remízy 1:1 na Slovácku byla pro sparťany divoká... Aby Čermák nadýchal krátce po sobotní půlnoci 1,5 promile, musel pořádně chlastat už v týmovém autobuse!

Fotbalisté Sparty totiž z Moravy vyrazili zhruba v půl deváté večer a na Letnou přijeli, když zrovna odbíjela hodinka duchů. Čermák, jenž se spoluhráči podle alkoholové kalkulačky vyžahnul ekvivalent 7 velkých piv či 12 panáčků domácí borovičky, pak nasedl do své Octavie a vydal se sám za Prahu. Přesně na její hranici ale nezvládl levotočivou zatáčku a narazil do svodidel, které ho vymrštily na opačnou stranu silnice a čelně do stromu. Ještě štěstí, že v protisměru nikdo nejel...

Co mohl Čermák vypít?

7x velké pivo 10°
nebo
5x velké pivo 12°
nebo
5x velké pivo 10° + 4x malý panák slivovice
nebo
12x malý panák slivovice

Z tohoto vraku se Čermákovi podařilo vystoupit, pak upadl do bezvědomí.
Z tohoto vraku se Čermákovi podařilo vystoupit, pak upadl do bezvědomí.


 
Články odjinud


Články odjinud