VIP Sport

30. května 2017 • 13:37

Nestyda Vonnová se vystavila v Monaku. Hledí dopředu, ukazuje pozadí

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hvězdná sjezdařka Lindsey Vonnová (32) se kolem závodů formule 1 motá vždycky ráda. Zejména, když se kolotoč nejrychlejších aut zastaví v luxusním Monaku! Jeden ze snímků, který Lindsey zveřejnila, dokonale nadchl. Dlouhonohá blondýnka na něm mluví o tom, jak hledí dopředu, jenže fanoušci mnohem víc oceňují její dokonalé pozadí v tangách.Z fotek na Instagramu je vidět, že si lyžařská kráska závodní víkend Velké ceny Monaka patřičně užívala. Sdílela fotky z boxů, v nichž budila patřičnou pozornost, ale i z pláže, kde odpočívala s přítelem Kenanem Smithem, a jedné z nesčetných jachet, které se v monackém přístavu pohybují. 

Lindsey Vonnová bez lyžařské kombinézy.
Lindsey Vonnová bez lyžařské kombinézy.

„Díky za skvělé přátele a zábavná dobrodružství. Hledím směrem k horizontu. Budoucnost vidím jasně,“ napsala k fotografii, která ji, oblečenou jen v červených bikinách, zabírá zezadu a na níž je vidět úchvatná scenerie ikonického středomořského města.
„Skvělý výhled,“ oceňují fanoušci a zcela jistě tím nemyslí hornaté pobřeží.

¨

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud