VIP Sport

31. května 2017 • 14:40

Krásná plavkyně Svěcená miluje jógu: A nestydí se ji ukázat!

Autor:

To je pohled! Mladičká olympijská plavkyně Lucie Svěcená (19) se na svém Instagramu chlubí perfektním zadečkem.Sluníčko, bazén a jóga, která v podání půvabné brunety vypadá božsky! Čtrnáctidenní příprava ve španělské Calelle ale nebyla jen o pohodě u vody.

„Soustředění bylo znát a jsem ráda, že už je za mnou,“ vzkázala Lucka příznivcům po zisku zlaté medaile na motýlkářské 50metrové trati v Pardubicích, ke které přidala ještě dvě stříbra.

Příprava žatecké naděje nyní směřuje k červencovému Mistrovství světa v Budapešti. Fanoušci se nicméně nemůžou dočkat dalších fotek z přípravy!

Lucie se nebojí předvádět při józe odvážné kousky.
Lucie se nebojí předvádět při józe odvážné kousky.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze