VIP Sport

1. června 2017 • 14:25

Šural se omluvil z repre, na dovolené ale předvádí žongly: Výsměch nároďáku!

Autor: ,
###BLOK-TOP-VIDEA###

S kámoši na pánské jízdě ve španělské Marbelle válí bago, z reprezentace se ale fotbalista Sparty Josef Šural (27) omluvil. Kvůli zdravotním problémům.



Spartě chyběl na jaře v jediném zápasu – to byl v trestu za čtyři žluté karty. Dokonce i v derniéře na Slovácku, kde už šlo o houby, odkopal Josef Šural 90 minut. A pak...

Byl nominován do národního áčka k zápasům v Belgii a Norsku. Zasloužil si to, jenže poslal omluvenku a vyrazil s kamarády na zmíněnou dopředu domluvenou dovolenou. A tam bolavá třísla při bagu úplně nešetří. Vypadá to, jako by se reprezentaci na dálku vysmál. Šuralův vzkaz je totiž podle videa z prázdnin, které dali jeho kamarádi na sociální sítě, vcelku jasný: Pořád jsem v čupr formě!

Zábavička u bazénu.
Zábavička u bazénu.

Co tomu říká kouč nároďáku Karel Jarolím? „Po posledním ligovém kole jsme obdrželi oficiální vyjádření lékařského týmu Sparty i sekretariátu letenského klubu, na jejichž základě byl Josef Šural ze zdravotních důvodů z reprezentační nominace vyškrtnut. Dovolenou hráčů, především pak těch, kteří již v současné nominaci nefigurují, nebude národní tým komentovat,“ reagoval na dotaz mluvčí týmu Pavel Pillár

Šural dostal od lékaře dobrozdání, že to fakt nejde a šéf klubové komunikace Sparty Ondřej Kasík jej stvrdil slovy: „Jeho stav neumožňuje plné tréninkové ani zápasové vytížení.“ Nicméně je tu otázka, proč tedy »Šury« místo kurýrování pod odborným dohledem dovádí na pobřeží Costa del Sol. „Pepovi začíná příprava ve Spartě až po dvacátém červnu a asi věří, že to všechno stihne. Každopádně je to ale od něj pitomost, že se takhle vystavuje někde na Instagramu,“ pověděl Blesku muž z kruhu Pepových známých.

No právě! Že to vypadá dost blbě, uznali sami páni rekreanti. Videa, na nichž byl Josef vidět ve španělské akci, totiž kalupem smazali...

Příbram - Sparta: Vatajelu má druhou asistenci, Šural druhý gól, Sparta vede 2:1
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze