VIP Sport

6. června 2017 • 20:00

Golfový hříšník Woods už zase řídí! Kvůli čemu opět usedl za volant?

Autor:

Pozor, řítí se Tiger! Minulý týden to golfista Tiger Woods překombinoval s prášky proti bolesti a byl v noci chycen policejní hlídkou, jak spí v autě s hlavou na volantu přímo na silnici. Zmatený a omámený sportovec se přiznal, že to přehnal s medikamenty a byl vzat do cely. Nyní poprvé od zadržení řídil vůz.Jako by se nic nestalo. Tiger Woods nasedl do luxusního SUV, nastartoval a vyjel se s kamarádkou bavit do města. Bývalý nejlépe vydělávající sportovec planety vlastní hned několik vozů a nemusí tak čekat, než mu opraví sporťák, který řídil pod vlivem prášků a pořádně ho zlikvidoval. Golfista na voze za 220 tisíc dolarů prorazil tři pneumatiky a značně ho odřel.

Tentokrát naštěstí nikoho svou jízdou neohrozil a v pohodě dojel na parkoviště před kino. Silniční pirát se šel s dámským doprovodem podívat na nový film Piráti z Karibiku. Podle amerických novinářů zvládl i cestu zpátky domů.

Woods usedá za volant a poprvé od skandálu řídil vůz
Woods usedá za volant a poprvé od skandálu řídil vůz

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze