VIP Sport

6. června 2017 • 17:28

Fotbalisté na dovolené: Hušbauer zpátky v Itálii, Limberský mezi automaty

Autor: ,

Zapíjení mistrovských titulů už je u konce, zklamání ze sezonních neúspěchů je zapomenuto. A tak fotbalisté vyrazili k moři, aby tam nabrali síly na další ročník! Většinou to vzali útokem i někteří i se svými rozkošnými protějšky…Slávisté mají za sebou týden bouřlivých oslav. Někteří z nich už se sice museli hlásit v reprezentaci, ale ti »šťastnější« si užívají zaslouženou dovolenou – u oceánu!

Třeba gólman Přemysl Kovář (31) vzal manželku Kristýnu na 8 tisíc kilometrů dlouhý »výlet« do Karibiku. V Dominikánské republice sice začátkem června odstartovala sezona hurikánů, podle fotek však nyní žádná přírodní katastrofa nehrozí. Moře i nebe jsou azurově modré a teploměr hlásí přes 30 °C!

To špílmachr Josef Hušbauer (27) se rozhodl vrátit na místo činu. V italském Cagliari se před dvěma lety trápil, když tam neúspěšně hostoval ze Sparty. Na Sardinii ale nezanevřel! S ženou Petrou a takřka tříletým Pepíkem nasedli na jachtu a užívají si krásu Středozemního moře. „Máme se dobře,“ hlásí. Jo, takhle slaví mistři!

Náhradní gólman Slavie Přemysl Kovář je s manželkou v Karibiku.
Náhradní gólman Slavie Přemysl Kovář je s manželkou v Karibiku.

A co ta smutnější strana od zelených trávníků? Třeba vicemistr republiky z Plzně David Limberský se sbalil hned, jak to šlo, a odletěl za moře do Las Vegas. Mezi blikajícími automaty a reklamními poutáky v »Městě hříchů« si to podle fotek užívá.

Úplně jinou variantu dovolené zvolil sparťanský bek Michal Kadlec. Ten vzal svoji roztomilou Andreu poznávat krásy Moravy. Dokonce ji provětral na čtyřkolce!

Hlavně, ať se všichni vrátí. Trenéři je za chvíli budou pucovat na letní přípravě…

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze