VIP Sport

8. června 2017 • 13:47

Zadlužený klub v šoku. Čtvrtou ligu musí hrát na stadionu pro 75 000 diváků!

Autor:

Rána pro tradiční německý klub. Mnichov 1860 končí po letošním sestupu z druhé ligy prozatím s profesionálním fotbalem. Oblíbený bavorský tým nedokázal zajistit finance na svazem požadovanou milionovou kauci a nemůže tak žádat o licenci pro třetí ligu a propadl se až do čtvrté ligy. Přesto má hrát utkání v Allianz aréně pro 75 tisíc diváků, kde nastupuje od roku 2005.Drsný pád měl pro fanoušky velké pozitivum. Z moderní arény se po pádu z profesionálních soutěží měl Mnichov 1860 vrátit na starý, ale oblíbený Grünwalder Stadion.

Jenže podle smlouvy o pronájmu Allianz Areny musí tradiční klub z Mnichova hrát na stejném stadionu jako městský rival Bayern až do roku 2025!

Klub je nyní ve velkých finančních potížích a dluží kolem čtvrt miliardy korun. Konec smlouvy o drahém pronájmu Allianz Areny by Mnichovu 1860 hodně ulevil.

Pro Německo by to byla velká potupa, kdyby se na nejmodernějším stadionu v zemi hrála čtvrtá liga. Všechny strany tak hledají východisko, jak se dá ze smlouvy co nejlépe vyvázat.

Fotbalisté Mnichova 1860 sestoupili z druhé bundesligy, třetí ale hrát nebudou, půjdou ještě níž
Fotbalisté Mnichova 1860 sestoupili z druhé bundesligy, třetí ale hrát nebudou, půjdou ještě níž

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze