VIP Sport

9. června 2017 • 05:00

Plíšková prohrála v bitvě o světovou jedničku. Hrdlička jí poslal dojemný vzkaz!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je její největší oporou. Moderátor Michal Hrdlička držel palce své lásce české tenisové hvězdě Karolíně Plíškové, která ve čtvrtek bojovala v přímém souboji o post světové jedničky s Rumunkou Halepovou. Přestože prohrála, přišla dojemná útěcha od zamilovaného Hrdličky.Halepová byla na antuce v Paříži velkou favoritkou, ale Plíšková se nedala a statečně v semifinále French Open vzdorovala, leč marně a prohrála 4:6, 6:3 a 3:6.

Zklamání Karolíny se snažil utišit její milovaný partner Hrdlička a poslal jí vzkaz, který na Instagramu mohl každý shlédnout.

Michal Hrdlička byl na svoji přítelkyni i po prohraném semifinálovém zápase na French Open pořádně hrdý
Michal Hrdlička byl na svoji přítelkyni i po prohraném semifinálovém zápase na French Open pořádně hrdý

„Nemám slov...jsem pyšnej!!“ napsal moderátor, který během turnaje v Paříži vytvářel pro českou tenistku pohodovou atmosféru, aby nemyslela pouze na tenis.

Na French Open to nevyšlo, ale jednou určitě přijde čas, kdy bude Hrdlička na svou milovanou Káju ještě pyšnější. Bude to už na Wimbledonu?

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze