VIP Sport

9. června 2017 • 05:00

Plíšková prohrála v bitvě o světovou jedničku. Hrdlička jí poslal dojemný vzkaz!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je její největší oporou. Moderátor Michal Hrdlička držel palce své lásce české tenisové hvězdě Karolíně Plíškové, která ve čtvrtek bojovala v přímém souboji o post světové jedničky s Rumunkou Halepovou. Přestože prohrála, přišla dojemná útěcha od zamilovaného Hrdličky.Halepová byla na antuce v Paříži velkou favoritkou, ale Plíšková se nedala a statečně v semifinále French Open vzdorovala, leč marně a prohrála 4:6, 6:3 a 3:6.

Zklamání Karolíny se snažil utišit její milovaný partner Hrdlička a poslal jí vzkaz, který na Instagramu mohl každý shlédnout.

Michal Hrdlička byl na svoji přítelkyni i po prohraném semifinálovém zápase na French Open pořádně hrdý
Michal Hrdlička byl na svoji přítelkyni i po prohraném semifinálovém zápase na French Open pořádně hrdý

„Nemám slov...jsem pyšnej!!“ napsal moderátor, který během turnaje v Paříži vytvářel pro českou tenistku pohodovou atmosféru, aby nemyslela pouze na tenis.

Na French Open to nevyšlo, ale jednou určitě přijde čas, kdy bude Hrdlička na svou milovanou Káju ještě pyšnější. Bude to už na Wimbledonu?

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud