VIP Sport

10. června 2017 • 05:00

Růžička se žení a těhotné Marušce se plní sen: Detaily svatby na zámku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Konečně! Vysněný svatební den Marušky a jejího milovaného hokejového kouče Vladimíra Růžičky (54) je tady! Ano si řeknou zhruba kolem poledne na Červeném hrádku nedaleko Chomutova. A co je na veselce čeká?Vybrali místo, aby to neměli na svatbu daleko. Důvod byl jasný, Marie se nesmí moc fyzicky unavovat. Její bříško už je vidět. „Bude to holčička,“ přiznala poprvé veřejně den před svatbou. „Naše princeznička!“ hlásila nadšená budoucí maminka.

Na druhou stranu pro ni nafouknuté bříško není žádnou překážkou. Jak se dříve svěřila, na svatbu se vždycky těšila a její milovaný »Růža« jistě udělá takový obřad, na který jeho nastávající paní v životě nezapomene.

Zlaté na bílém. Svatební oznámení kouče Vladimíra Růžičky a jeho Marie.
Zlaté na bílém. Svatební oznámení kouče Vladimíra Růžičky a jeho Marie.

Vybrali raně barokní zámek, kam pozvali své nejbližší přátele. Nepůjde o nijak velkou veselku, bílé svatební pozvánky se zlatým písmem si přečetlo na 85 známých. Zda dorazí i Růžičkův syn Vladimír a dcera Eva, se ukáže až na místě.

Jaký je vůbec životopis jejich vztahu? Láska mezi Růžičkou a Marií vypukla podle informací Blesku v zimě roku 2015. Scházeli se, jezdili na randíčka, na výlety. Deset měsíců po smrti Růžičkovy první ženy Evy definitivně nastartovali nové životy a zasnoubili se. Usadili se v domečku v Chomutově a mají zaděláno na spokojenou budoucnost. Ta společná jim za chvíli začne…

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze