VIP Sport

14. června 2017 • 16:55

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď

Autor:

Lajna bude pěkná divočina. Nový seriál internetové televize Obbod zabrousí po úspěšném díle z fotbalového prostředí tentokrát mezi hokejisty. Ani tady si neberou autoři servítky a pořádně se do toho obuli stejně jako v divácky oblíbeném seriálu Vyšehrad. Během natáčení došlo dokonce na třískání se zlatou olympijskou medailí z Nagana o zeď!První záběry jsou na světě. Upoutávka nového seriálu Lajna v hlavní roli s Jiřím Langamjerem, který ztvárňuje hokejového trenéra Hrouzka, jehož postava je pravděpodobně inspirována Vladimírem Růžičkou.

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď

Jako jeho syn se představí Zdeněk Piškula a manželku hlavní postavy hraje Petra Špindlerová. Právě ona se v seriálu s Hrouzkem rozvádí a během jedné z filmových hádek třískne zlatou olympijskou medailí o zeď.

Naštěstí jde jen o zdařilou kopii a pravé sportovní relikvii, která je tak cenná pro český národ, se nic nestane. Co asi ještě přichystají autoři seriálu? „Chtěli jsme přijít s trochu dospělejším seriálem, než je Vyšehrad. Proto vzniká Lajna. Zápletka má reálný základ a některé díly budou hodně vtipné,“ slíbil producent Daniel Strejc.

720p 480p 360p 240p
Přechod z tance do hokeje? Bolí mě z toho záda, směje se Zdeněk Piškula

720p 480p 360p 240p
Jiří Langmajer mluví o své roli v seriálu Lajna

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.czKlasická verze
Mobilní verze