VIP Sport

14. června 2017 • 16:55

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď

Autor: pv

Lajna bude pěkná divočina. Nový seriál internetové televize Obbod zabrousí po úspěšném díle z fotbalového prostředí tentokrát mezi hokejisty. Ani tady si neberou autoři servítky a pořádně se do toho obuli stejně jako v divácky oblíbeném seriálu Vyšehrad. Během natáčení došlo dokonce na třískání se zlatou olympijskou medailí z Nagana o zeď!První záběry jsou na světě. Upoutávka nového seriálu Lajna v hlavní roli s Jiřím Langamjerem, který ztvárňuje hokejového trenéra Hrouzka, jehož postava je pravděpodobně inspirována Vladimírem Růžičkou.

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď

Jako jeho syn se představí Zdeněk Piškula a manželku hlavní postavy hraje Petra Špindlerová. Právě ona se v seriálu s Hrouzkem rozvádí a během jedné z filmových hádek třískne zlatou olympijskou medailí o zeď.

Naštěstí jde jen o zdařilou kopii a pravé sportovní relikvii, která je tak cenná pro český národ, se nic nestane. Co asi ještě přichystají autoři seriálu? „Chtěli jsme přijít s trochu dospělejším seriálem, než je Vyšehrad. Proto vzniká Lajna. Zápletka má reálný základ a některé díly budou hodně vtipné,“ slíbil producent Daniel Strejc.

Přechod z tance do hokeje? Bolí mě z toho záda, směje se Zdeněk Piškula

Jiří Langmajer mluví o své roli v seriálu Lajna

 

Tour de France, Wimbledon, MS v basketbale

Tour de France 2019: trasa 106. ročníku, program, etapy, Češi na startu (6. - 28. července 2019)

Wimbledon 2019: travnatý tenisový grandslam (1. - 14. července 2019)

MS v basketbale mužů 2019: Češi ve skupině i s USA (31. 8. - 15. 9. 2019, Čína)

Články odjinud


Články odjinud