VIP Sport

21. června 2017 • 15:02

Život podle Jágra: Spánek a sex! Partnerka si to představuje trochu jinak

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Pokud zrovna neválí na ledě, nehne se z ložnice! Hokejový bůh Jaromír Jágr (45) totiž žije životem lva, který má zálibu pouze ve dvou činnostech: spánku a sexu!Hokejisté jsou v civilním životě notoričtí lenoši a »Džegr« není žádnou výjimkou. „Moje využití volného času je úplně jiný, než si představuje moje partnerka. Já jsem spíš lev, který si lehne a osmnáct hodin spí,“ prozradil v rozhovoru s youtuberem Martinem Malým alias Atim a se smíchem přidal: „Lvi totiž nic jiného nedělají, než spí a užívají si sexu.“

Veronika Kopřivová a její velice odvážný model
Veronika Kopřivová a její velice odvážný model

Bingo! Takže pokud chce Veronika svého miláčka vidět, musí se jít přitulit pod peřinu... Je to snad ten hlavní důvod, proč je Jarda věčně pozitivně naladěný? 

„Ve své třetí a poslední knížce chci prozradit, jakým způsobem jsem žil a dostal se ke všem cílům. Vyjít by měla, až skončím nebo těsně před mým koncem, jenže jak si pořád snažím prodloužit kariéru, vydání posouváme,“ chechtal se. Jestlipak se v ní pochlubí i nějakými »lvími« příběhy?

Přítel herečky Kerekes, bývalý brankář Musil: Drsná pravda o tetování penisu! - čtěte ZDE »

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze