VIP Sport

22. června 2017 • 05:00

Relax podle Limberského! Lebedí si na labuti, kterou mu slíbil kolotočár Vůch

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Nebuď labuť! Anebo lehni na labuť? Fotbalista Plzně David Limberský relaxuje po tréninkových galejích ve svém bazénu a na hladině si pluje na obrovské nafukovací labuti. Že by to byl dárek od problémového kamaráda Egona Vůcha, se kterým ve Viktorce hrál?Záložník Vůch pochází z kolotočářské rodiny a Limberský toho chtěl využít. „Limba si přeje, že když se udělá titul, chtěl by pro tým na zahradě labutě. Slíbil jsem mu, že je v případě titulu dovezu,“ řekl před dvěma lety v rozhovoru pro iDnes.cz Vůch.

Limberský na své obří labuti
Limberský na své obří labuti

Plzeň tehdy titul vyhrála, ale kolotočářská akce se nekonala. Možná tak jako pozornost posloužila nafukovací labuť, kterou si nyní v létě Limberský užívá do sytosti a vzpomíná na kamaráda, jež přestoupil do vzdáleného kazašského týmu Tobol Kostanaj, aby utekl od různých problémů v Česku.

„Vím, jak bych se měl chovat. Radí mi i Limba, kterého se držím,“ pyšnil se tehdy Vůch. Možná už sám zjistil, že neměl zrovna toho pravého učitele.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze