VIP Sport

24. června 2017 • 05:00

Žhavá jako léto samo. Soupeřka Koukalové odhalila ženské zbraně u bazénu

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je právem považována za jednu z nejkrásnějších biatlonistek planety. Italka Dorothea Wiererová umí v zimě „prodat“ svůj talent a v létě zase přednosti. Během dovolené se pochlubila fanouškům na sociální síti, jak si užívá teplého počasí u bazénu a pořádně se na snímku vyprsila.Na lyžích s puškou na zádech Dorothea Wiererová ulovila bronz na olympijských hrách v Soči před třemi lety. Nyní se namazala opalovacím krémem a šla chytat bronz k vodě. Nezapomněla se u toho vyfotit a ukázat se fanouškům na sociálních sítích. Pochvalu dostala od více jak 50 tisíc obdivovatelů.

I díky sexy Italce roste v její domovině zájem o biatlon. Stejně jako se to daří v česku zásluhou Gabriely Koukalové. Co by byl pro fanoušky asi nejkrásnější pohled? Kdyby se obě soupeřky a zároveň kamarádky v létě sbalily a vyrazily společně k moři. Vidět je pospolu v plavkách by potěšilo všechny jejich příznivce.

Dorothea dráždí fanoušky na síti
Dorothea dráždí fanoušky na síti

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze