VIP Sport

27. června 2017 • 05:00

Z Jágra si dělají srandu v novém seriálu Lajna. Je na obrázku v kabině jako Bůh

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je jednou z nejzmiňovanějších osob v novém seriálu z hokejového prostředí s názvem Lajna. Trenér Hrouzek v podání herce Jiřího Langmajera v internetovém pořadu neustále všem říká, ať si vezmou příklad z Jaromíra Jágra. V Lajně si ale z hokejové ikony dělají i legraci a to když jedna z postav hokejistů má na obrázku v kabině koláž Jágra jako Boha se svatozáří.Je to Jágrův největší talisman. Slavný hokejista má pokaždé v kabině na svém místě svatý obrázek Vladimírské Bohorodičky, která je jedním z největších symbolů pravoslaví. Útočník už přes 20 let vyznává tuto víru a je přesvědčen, že ochraňuje nejen jeho, ale i jeho blízké.

Právě obrázku si všimli i tvůrci seriálu Lajna a hned do prvního dílu to využili. Impulzivní trenér Hrouzek se přichází poprvé představit do kabiny hokejistů Havířova a záběr kamery spočine v jednu chvíli i na skříňku v týmové šatně, kde je koláž usměvavého Jágra jako Boha se svatozáří. Pro mnoho sportovních fanoušků je útočník s číslem 68 na dresu opravdu nadpozemská bytost a v minulosti ho ocenili dokonce i sluhové boží.

„Nemyslím si, že je to bůh, ale je boží. A Bůh ho má rád. Pánbůh to sleduje a fandí dobrému hokeji,“ nechal se na adresu Jágra v minulosti slyšet známý kněz Zbigniew Czendlik. Jak sám říká pětačtyřicetiletý hráč Floridy, právě i díky víře bude na ledě řádit ještě v padesáti.

Jaromír s Veronikou si užívají na Jamajce.
Jaromír s Veronikou si užívají na Jamajce.

 

Nový hokejový seriál Lajna: Podívejte se, jak Langmajer seřval kapitána
720p 360p

První záběry z Lajny! Langmajer řádí, zlatem z Nagana mu třískají o zeď
1080p 720p 360p

 

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze