VIP Sport

30. června 2017 • 05:00

Tenista Rosol se pochlubil novou láskou: V Londýně už líbá jinou!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Tady už není co tajit! Tenista Lukáš Rosol (31) se pochlubil novou přítelkyní. Další důkaz, že manželství s Michaelou Ochotskou (32) spěje definitivně k rozvodu...Zatímco pletky s fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou vyústily na konci loňského roku jen v krátký románek, tohle vypadá na vážnější vztah!

S novou láskou už jsou tak daleko, že ji daviscupový reprezentant tento týden vzal do Londýna, kde mu v roli fanynky pomohla k postupu z kvalifikace do hlavní soutěže slavného Wimbledonu.

„Ona hrávala dříve taky tenis, takže tomu rozumí a ví přesně, kdy má fandit a jak mě má podporovat. To se mi na ní líbí, jsme na jedné vlně,“ vyznal se 213. hráč světového žebříčku pro server tenisovýsvět.cz.

Nová přítelkyně Rosolovi v Londýně fandila.
Nová přítelkyně Rosolovi v Londýně fandila.

Pohledná blondýnka utvořila u travnatých dvorců fanklub spolu s kondičním trenérem Danielem Hejretem, při zápasech Lukáše hlasitě hecovala a za vítězství od ní přímo na kurtu dostal odměnu v podobě vášnivého polibku.

„Jsou skvělí. Mám díky tomu čistou hlavu a získávám nový impuls do dalších turnajů a zápasů. Moc mi pomáhají,“ řekl Rosol na adresu dvou nejbližších podporovatelů.

Kdo přesně je jeho nynější múza prozradit nechtěl. „Jméno vám zatím neřeknu,“ mlžil. Blesku se ale podařilo podrobnosti zjistit. Kdo je utajovaná blondýnka?

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud